fbpx

Prachtige handel- of kangoeroewoning

Prachtig Karatervol handelshuis en/of kangoeroewoning Langs commerciële weg tussen Mechelen en Willebroek.
Het pand omvat 2 salons , 2 keukens, 4 slaapkamer , 2 inkomdeuren, een voortuin en een gezellige achtertuin en aanpalend gebouw met grote garage met aparte toegang voor aanlevering goederen. Kan ook omgebouwd worden tot kleine woning. Verwarming op mazout en pellets. Aargasaansluiting is mogelijk. Veel parkeermogelijkheden. Grotendeels vernieuwde ramen en elektriciteit. Perfecte ligging voor bakkerij, groentewinkel, kippenkraam, workshops,….

Voor meer info kan u rechtstreeks contact opnemen met de eigenaar op 0468/28.73.29

openingsbod: 340.000,00

Tijd over:

Veiling eindigt: 25 oktober 2020 18:00

Locatie, bezoek & vrijlating

Locatie die u kunt bezoeken : steenweg op blaasveld 65- 2801 Heffen

Bezoek Begint om : 17/10/2020 14:00

Bezoek Ends at : 17/10/2020 18:00

leveringsvoorwaarden

compromis en akte via notaris
Categorie: